• Állás lehetőségek az LCM-nél :

    CSOPORTVEZETŐ SZERSZÁMTERVEZŐ

    Várjuk leendő CSOPORTVEZETŐ SZERSZÁMTERVEZŐ kollégánkat!

    Papíripari stancszerszám tervező munkára keresünk kollégát, betanítással, akár azonnali kezdéssel a XXII. kerületben.

    Okok, hogy minket válassz:

    a betanuláshoz minden segítséget biztosítunk

    kulturált munkakörnyezet vár

    a cég stabil anyagi háttérrel rendelkezik

    lehetőséged lesz folyamatos szakmai fejlődésre

    ötleteidet szívesen vesszük majd

    jó hangulatú csapat vár

    fejlett műszaki háttérrel dolgozhatsz

    1 műszakos munkarendet kínálunk

    Olyan munkatársat keresünk, aki…

    legalább 2 év papír/csomagoló/nyomdaipari tervezői tapasztalattal rendelkezik (kiemelten: Impact vagy ArtiosCadben szerzett tapasztalat)

    jó műszaki érzékkel rendelkezik

    alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik

    nyitott a fejlődésre

    hatékony problémamegoldó

    Előnyben részesül, aki….

    rendszergazdai ismeretekkel rendelkezik

    azonnal tud kezdeni

    tud makrókat írni/ szívesen tanulna makrókat írni

    rendelkezik csapatvezető tapasztalattal

    rendelkezik felsőfokú szakirányú végzettséggel

    Az új munkatársunk feladata:

    tervező programmal stancszerszámok tervezése

    megrendelőkkel való kapcsolattartás, elsősorban e-mailben

    tervezők szakmai irányítása

    Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal, az A.NAGY@LCM.HU e-mail címre. A tárgyban tüntesd fel, hogy: ,, Csoportvezető Szerszámtervező”.

    Cégünkről

    Az LCM Stanc Kft. Budapest XXII. kerületében található, gazdaságilag stabil cég. Cégünk stancszerszám készítéssel foglalkozik.
    Bővebb információt rólunk az alábbi linken talál: https://www.lcm.hu/

All Posts